piątek, 3 marca 2017

Skuteczne sposoby na przeziębienie

Zmienna temperatura powietrza, zbyt cienkie ubranie i osłabiona odporność mogą stać się przyczyną ataku wirusów, a co za tym idzie – przeziębienia. Leczenie przebiega objawowo, co oznacza, ze musimy po prostu pozbyć się dolegliwości, które są wywoływane działaniem wirusa. Jak walczyć z przeziębieniem? Czy Fervex i inne leki są skuteczne?


Jak walczyć z chorobą? Czy sięgnąć po Fervex?


Najskuteczniejszym sposobem na przeziębienie jest odpoczynek, a właściwie leżenie w łóżku. Nie oglądajmy telewizji czy nie czytajmy książek, a po prostu połóżmy się spać. Dzięki temu organizm będzie na tyle silny, by walczyć z wirusami. Leczenie przeziębienia zacznijmy od krótkiej, ale gorącej kąpieli, w temperaturze około 37˚C. Dodajmy do niej kilka kropli olejku eterycznego z eukaliptusa, sosnowego lub jodłowego. Jeśli nie mamy siły wchodzić do wanny, wymoczony nogi w gorącej wodzie. Silne przekrwienie stóp działa rozgrzewająco na całe ciało i wspomaga leczenie. Po kąpieli, zanim sięgniemy po Fervex lub inny lek, wypijmy rozgrzewającą herbatę z lipy, suszonych malin lub imbiru i połóżmy się do łóżka. Podczas choroby jesteśmy osłabieni, więc nie zapominajmy o jedzeniu. Skutecznymi i naturalnymi antybiotykami są: czosnek, cebula, żurawina, oregano, bazylia oraz propolis. Włączenie ich do diety to dobry sposób na pozbycie się przeziębienia, ponieważ zmniejszą stan zapalny w organizmie, działają antybakteryjnie i dostarczają cennych składników mineralnych. Zaufajmy metodzie babć i wypijmy ciepłe mleko z miodem i czosnkiem.

Co jest najważniejsze?


Bez względu na to, jakie leki weźmiemy, pamiętajmy o tym, że najlepszym sposobem na walkę
z infekcją jest wygrzanie się w ciepłym łóżku. Dzięki temu odpoczniemy, zregenerujemy siły
i uwolnimy się od bólu. Jeśli boli głowa i mamy niedrożny nos, spróbujmy inhalacji. Do miski z gorącą wodą dodajmy kilka kropli olejku z mięty pieprzowej, bazylii albo eukaliptusa i wdychajmy aromatyczną parę wodną.


Leki na przeziębienie bez recepty. Fervex pomoże!


Czas trwania infekcji można skrócić do minimum i szybko pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych objawów. Jak to zrobić? Połączmy stosowanie skutecznego leku na przeziębienie z domowymi metodami walki. Wybierzmy lek, który działa kompleksowo. Przykładem takiego specyfiku jest
Fervex, który zawiera składniki pozwalające kompleksowo zwalczyć takie objawy infekcji, jak gorączka, ból gardła i głowy, a także katar czy nadmierne kichanie i łzawienie oczu. W leku znajdują się trzy składniki aktywne, czyli paracetamol, feniramina i witamina C. Preparat ma formę proszku, który rozpuszcza się w wodzie, więc wchłania się szybciej, niż tabletka.

Skuteczna walka z przeziębieniem jest możliwa. Wystarczy położyć się do łóżka, by odpocząć i nabrać sił. Nie zapomnijmy o skutecznym leku, na przykład Fervexie, oraz gorącym mleku z miodem
i czosnkiem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz